2017 Gelinlik Modeli Trendleri

2017 Gelinlik Modeli Trendleri
15 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.628 kez okundu.

2017 yaz gelinlerinin heyecanı çoktan başlamıştır diye düşünüyorum. Temmuz ve Ağustos ayı geliniyseniz merak etmeyin gelinlik için hala vaktiniz var. Ama biraz acele etmelisiniz. Eğer gelinliğinizi diktirecekseniz hemen gelinlik modelinize karar verip provalara başlamanızı öneririm. Düğün planlamanızı hala yapmadıysanız bu yazımızı okuyarak ajandanızı doldurabilirsiniz.

2017 gelinlik modellerine baktığımızda ağır dantelli modellerde var çok sakin ve sade modellerde var. Ama biz Türk kadını olarak biraz abartıya düşkünüz. Küçüklükten beri hep kabarık prenses model gelinlikler hayallerimizi süslemiştir. Bu yılın modası yine kabarık ama dantel daha ağırlıklı. Tül etek yerine daha çok dantel işlemeli etekler var. Eteğin uç kısmına dantel daha çok yoğunluk verilmiş. İllüzyon dantel işlemeler ise daha çok göze çarpıyor. Hem gelinliğin yakasında hem de sırt detaylarında illüzyon işlemeler çok var. Yaka tiplerine baktığımızda straplez çok fazla yok diyebilirim. Kayık yaka, V yaka ve kalp yaka daha çok tercih ediliyor. Bir de geçen yıl büyük ilgi gören 3 boyutlu çiçekli gelinlikler bu yıl da tercih ediliyor. Fakat bu yıl çiçek yerine kelebek kullanılacak. 3 boyutlu kelebekli gelinlik modeli ve pul işlemleri beraber kullanılacak. Uzun kollu dantelli gelinlikler de şık ve zarif bir tercih olacaktır. Yarım balık modeller bu yıl daha ön planda olacak. Gelinin içinde rahat ettiği modeller göze çarpıyor.

2017-gelinlik-modelleri 2017-gelinlik-modelleri 2017-gelinlik-modelleri2017-gelinlik-modelleri2017-gelinlik-modelleri 2017-gelinlik-modelleri   2017-gelinlik-modelleri 2017-gelinlik-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git