2017 Aysira Gelinlik Modelleri

2017 Aysira Gelinlik Modelleri
9 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 3.349 kez okundu.

Gelinlikte yüksek kalite ve uygun fiyat arıyorsanız kesinlikle Aysira Gelinliklerinden tercih etmelisiniz. Hem çok kaliteli hem de ulaşılabilir bir fiyatta gelinlikleri var. Bu da gelinliği çok cazip hale getiriyor. Aysira hem ülkemizde hem de dünya çapında tanınmış gelinlik markasıdır. Sadece gelinlik değil kına kıyafeti, nişanlık, gelin ayakkabısı, gelin aksesuarları gibi ürünlerinin de satışını yapmaktadır.

2017 Gelinlik modellerine baktığımızda her model gelinliği görmemiz mümkün. Düz kesim, A model, balık model ve balo tipi kabarık model gelinlikler var. Yaka tipi olarak baktığımızda kalp kesim üzerine tülle V şeklinde askılar yapılmış. Arkada genelde V şeklinde bir dekolte bulunuyor. Uzun kollu gelinlikleri Aysira koleksiyonunda bulabilirsiniz. Baştan sonra gipür ya da dantel olan kollarda, bazılarında da kolun belli bölümlerinde dantel kullanılmış. İllüzyon yaka ve illüzyon kollar Aysira gelinlik koleksiyonunda bulunuyor. İnce askılı, pelerinli diğer modellerde farklılık isteyen gelin adayları için tasarlanmış. 3 boyutlu desenli gelinlik modelleri de koleksiyonun en büyüleyici modelleri arasında yer alıyor.

aysira-gelinlik aysira-gelinlik aysira-gelinlik aysira-gelinlik aysira-gelinlik aysira-gelinlik aysira-gelinlik aysira-gelinlik aysira-gelinlik aysira-gelinlik

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git