2017 Alyans Modelleri

2017 Alyans Modelleri
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 3.587 kez okundu.

Evliliğe giden yolda hiçbir zaman yanınızdan ayırmayacağınız, hayatınız boyunca en önemli aksesuarınız olan alyans modelinize karar verdiniz mi? Karar vermediyseniz 2017 alyans modellerine mutlaka bakmanızı öneririm çünkü bu sene biraz daha farklı modeller karşımıza çıkacak. Evlilik ve nişan sembolü olarak görülen alyanslar biz bayanlar için çok daha fazla önemli oluyor. Kadınlar her zaman bir aksesuar ve tamamlayıcı olarak gördükleri için alyans bakmak, karar vermek çok zor olabiliyor. Rengi, şekli, modeli, taşlı olup olmaması, günlük kullanıma uygun olması gibi etkenler alyans seçimi için çok önemlidir.

2017 alyans modellerine bakacak olursak sadelik çok daha ön planda. Düz ya da bombeli olması sizin beğenip beğenmemenize kalmış. Artık eskisi gibi sadece altın yüzükler yok. Beyaz altın, gümüş, çelik de alyans yapımı için kullanılıyor. Tabii çelik yüzükler altın ve gümüşe göre çok daha uygun fiyatlı. Fakat çelik yüzüğü söz merasimi için kullanabilirsiniz. Evlilik yüzüğü olarak altın almanızı tavsiye ederim. Belki sadece eşiniz yani erkek için gümüş yüzük kullanılabilir. Fakat yüzüğünüzü seçerken uyumlu olmasına dikkat edin. Ya da siz yüzüğünüzü beğendiyseniz aynısının gümüşünü yapılıp yapılamayacağını mutlaka sorun. Bazı yüzükler tasarım yüzük olduğu için gümüş yaptırılamıyor. Bu açıdan sorun olmamasına dikkat ederek alyans seçin.

2017-alyans-modelleri 2017-alyans-modelleri 2017-alyans-modelleri 2017-alyans-modelleri 2017-alyans-modelleri 2017-alyans-modelleri 2017-alyans-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git