2016 Sonbahar Gelinlik Modelleri

2016 Sonbahar Gelinlik Modelleri
7 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.203 kez okundu.

2016’nın son 3 ayına girmiş bulunmaktayız. 2017’ye sayılı bir zaman kala bu kısa süre içinde 2016 sonbahar gelini olacaklara muhteşem gelinlik modellerini buldum. Tüm gelinlik modellerinin hepsi yeni, özel tasarım ve sonbahar düğün temasına uygun hazırlanmış olan gelinlikler var. 2016 sonbahar gelinliklerinde uzun kollu, dantelli modeller çok var. Onun haricinde Fransız danteli, güpür ve 3 boyutlu işlemeler 2016 sonbahar gelinliklerinde tekrar göreceğiz.

Düz straplez modeller artık çok fazla kullanılmıyor. Bunun yerine straplez model üzerine tül kayık yaka modelleri tercih edebilirsiniz. Ya da ince askılı gelinlik modeli de kullanabilirsiniz. Saten gelinlik modelleri önceki yıllarda çok fazla vardı. Şimdi 2016 Sonbahar Sezonu ile tekrardan geri dönüyor. Saten gelinlik modelleri daha modern hali ile 2016 sonbaharına damgasını vuracak gibi görünüyor. Saten gelinlik modelleri, 2017 gelinlik modellerinde de kullanılacak. Balık model gelinlikler geçtiğimiz yılda çok fazla kullanıldı. Sonbahar düğünlerinde de yine yerini koruyacak ve çok sık görmeye devam edeceğiz. Baştan ayağa güpürlü balık model gelinliklere bayılacaksınız.

sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri sonbahar gelinlik modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git