2016 Ombre Saç Modelleri

2016 Ombre Saç Modelleri
29 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 3.241 kez okundu.

Son yılların en çok kullanılan ve saç modellerine yeni bir soluk getiren ombre saç modellerini bir araya topladım. Birçok yerde görmüşsünüzdür. İlk başlarda dibi gelmiş boyası akmış gibi dursa da zamanla gözümüz alıştı ve çok daha iyi sonuçlar elde edilmeye başlandı. Birçok saç rengine göre ombre modelleri var. Saçlarınızı hiç boyatmadan sadece saç uçlarına uygulayarak harika ombre saç modelini elde edebilirsiniz. Kendi saç renginizin 2-3 ton açığını saçlarınıza degrade bir şekilde uygulayarak ombre saçlara kavuşabilirsiniz.

2015 yılında moda olan ve hala devam eden ombre saç modası 2017 yılında da devam edecek. 2016 yılının sonlarına doğru devam ederken koyu renkli saçlara gri alt tonlu sarılar uygulanarak değişik bir ombre uygulaması elde edebilirsiniz. Kısa, uzun hiç fark etmez her saç tipine uygun olarak ombre uygulayabilirsiniz.

ombre-saç-modelleri ombre-saç-modelleri ombre-saç-modelleri ombre-saç-modelleri ombre-saç-modelleri ombre-saç-modelleri ombre-saç-modelleri ombre-saç-modelleri ombre-saç-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git