2016 Gelin Saçı Modelleri

2016 Gelin Saçı Modelleri
20 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.655 kez okundu.

 

Gelinliği en iyi gösteren şey gelinin saçı ve makyajıdır. Gelinliğiniz ne kadar güzel olursa olsun eğer yaptırdığınız saç modeli eskiyse sizi güzel göstermez. Düğününüz sizin en özel gününüz ve sizin en şık görünmeniz gereken bir gündür. Her genç kızın hayalinde bir gelinlik ve gelin başı modeli varıdır. Fakat her yıl değişen saç trendleri ile hayalinizdeki saç modelini birleştirebilirsiniz.

orta

2016 gelin saç modellerinde en çok göze çarpan trend: Renkli çiçekler. Renkli çiçekleri isterseniz saçınızın yan tarafında takabilirsiniz ya da renkli çiçeklerden yaptıracağınız bir tacı kullanabilirsiniz. Aynı renklerden oluşan bir gelin buket ile harika görünebilirsiniz. Geçen sene moda olan Helenistik tarz bu senede çok moda ve saç aksesuarları olarak kullanılıyor. Eğer bir sahil düğünü yapıyorsanız bu saç modellerini kesinlikle tercih etmelisiniz.

cicekli

Bu seneki saç modellerinde artık daha doğal ve naif görünümler tercih ediliyor. Hafif dağınık bir saç modeli ya da örgülü bir modelde inciler ve boncuklar takarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Yüksek bir topuz yerine hafif bir topuz ve çiçekler ile süsleyerek kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız saç modeli başınızda ağırlık yapmayacağı için gün boyu kullanırken asla zorluk çekmezsiniz.

örgülü

Abartılı gelin taçları artık eskisi kadar kullanılmıyor. Bunun yerinde taşlı büyük tokalar kullanılıyor. Gelin saçı aksesuarları denince ilk akla gelen parıltılı, ışıltılı, taşlı tokalar oluyor. Özellikle kısa saçlarda fazla bir değişiklik yapmadan hafif bir topuz ve saçınıza takacağınız ışıltılı bir toka ile şık görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

tokalı

Eskiden gelen güzellik: Retro! Retro saç modellerini eğer beğeniyor ve size yakıştığını düşünüyorsanız muhakkak kullanın. Küçük minik şapkaların tüllerle süslenerek oluşturduğu Retro stilini saçınızda aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Bu tür şapkalarını minik dantelli eldivenler ile kullanarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Retro stilini gelin adayları daha çok nikâh törenlerinde tercih etse de düğününüzde de bu stili uygulayabilirsiniz.

retro

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git