2016 En Beğenilen Nişanlık Modelleri

2016 En Beğenilen Nişanlık Modelleri
10 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 8.733 kez okundu.

Sosyal medya hayatımıza girdi gireli yeni trendleri, stilleri çok takip eder olduk. İnternette beğendiğimiz bir modeli bir moda evine giderek diktirebiliyoruz. Bu açıdan internette beğendiğimiz nişanlık ya da gelinlik modelleri çok fazla ilgi odağı oluyor. Bende bu yıl 2016 yılının en beğenilen nişanlık modellerini bir araya getirdim. Şunu söylemeliyim ki hepsi birbirinden güzel ve içlerinden birini seçmek çok zor. Renk olarak kırmızı çok ön planda, sıklıkla kırmızı rengi kullanılmış. Onun haricinde uçuk pembe ve saks mavisi nişanlıklarda çok kullanılıyor.

Nişanlık modellerinde dantel ve tül detayları kullanılmış. Kabarık nişanlık modellerinin yanında balık model nişanlıklar da 2016 yılının en çok tercih edilen nişanlık modelleri arasında yer alıyor. En çok beğenilen nişanlık modeli ise uçuk pembe kabarık, prenses model nişanlık oldu. Kalp yaka ve düşük omuzlu, etek ve yaka kısmında 3 boyutlu çiçekler bulunuyor. Bir de kabarık nişanlık modelinin arka kuyruk kısmına yerleştirilmiş 3 boyutlu çiçek detaylı, nişanlık modeli yeni gelin olacakların ilk tercihi oluyor.

nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri 18 nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri nişanlık-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git