2016 Dağınık Topuz Modelleri

2016 Dağınık Topuz Modelleri
26 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 3.350 kez okundu.

2016 yılının en çok kullanılan gelin başı modelleri arasında bir de dağınık topuz modelleri kendini gösterdi. 2000’li yılların başında dağınık topuzlar çok ön plandaydı. Şimdilerde tekrardan bu moda geri döndü diyebiliriz. Fakat 2016 yılı dağınız topuz modelleri daha modern ve daha ışıltılı modeller var. Dağınık saç modeli yaptıracaksınız mutlaka saç aksesuarı ya da ışıltılı taç modellerini tercih etmenizi öneririm. Ya da bu senenin en çok modası olan dağınık topuzun içine dağıtılmış çiçekler de kullanabilirsiniz. Gelin buketinizde olan çiçekleri topuzunuzda da kullanabilirsiniz.

Dağınık topuzunuzu ensede ya da başınızın orta kısmında toplatabilirsiniz. Topuzunuzu fazla alt kısımda olmazsa daha iyi olur. Çünkü gün içerisinde bozulması ve dağılması daha kolay olacaktır. Bu yüzden aşağıdaki olan topuz modelleri kullanım açısından daha zordur. Bunun yerinde daha orta kısımda ve ensenize değmeyen topuz modellerini tercih ederseniz rahat etmiş olursunuz.

dağınık-topuz-modelleri dağınık-topuz-modelleri dağınık-topuz-modelleri dağınık-topuz-modelleri dağınık-topuz-modelleri dağınık-topuz-modelleri dağınık-topuz-modelleri dağınık-topuz-modelleri dağınık-topuz-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git