2016 da Evlenen Ünlüler

2016 da Evlenen Ünlüler
22 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 3.218 kez okundu.

Yaz sezonun açılması ile birlikte ardı ardına birçok düğün yapılmaya başladı. 2016 ‘da evlenen ünlüler gündeme bomba gibi düştü. Kimi yaptığı dansla, kimi ise giydiği pahalı gelinlikle gündeme gelmesiyle uzun zaman konuşuldu. Her birinin ayrı ayrı düğün detayları var. 2016 yılında evlenen ve düğünleri uzun zaman gündemden düşmeyenleri sizler için araştırdık öğrendik. Yeni evlenen ünlülerin hepsinde ayrı bir coşku ve ayrı bir heyecan vardı. Hepsinin coşkusu yüzüne ve danslarına yansıdığı için bu yazımızda çok şey bulabilirsiniz. Özellikle biz yeni gelin adaylarını ilgilendiren gelinlik, düğün mekanı, düğün konsepti, aksesuar gibi konulara değinerek sizlere fikirler sunacağız.

Süreyya Yalçın & Ozan Bora (24.01.2016)
Cemiyet hayatının ünlü güzeli olan Süreyya Yalçın muhteşem bir düğün ile evlendi. Evlenmeden önce yaptığı kına gecesi ile büyük olay yarattı. Suadiye’deki Madame Margot’ta düzenlediği kına gecesine birçok ünlü isim katıldı. Kına gecesinde tam 100 kilo ağırlığında giydiği kıyafet ile göz dolduran ünlü isim kına yakılırken Tolga Çam imzalı ayrı bir kıyafet tercih etti. İlk giydiği ağır kostüm üzerinde 50 bin adet değerli taşlarla işlenmiş ve değeri tam 75 bin TL olduğu öğrenildi. Düğünü ise Esma Sultan yalısında yapılan ünlü çiftin düğününe 300 davetli katıldı. Gelinliği tek provada ve sadece 20 günde tamamlandı. 100 metre Fransız dantelinin kullanılarak ortaya çıkan muhteşem gelinliği 10 metrelik swaroski taşlarla süslü duvak tamamladı. Düğünde pasta keserken kabarık beyaz bir gelinlik tercih eden Süreyya Yalçın, After Party’de önü kısa arkası uzun pembe bir gelinlik tercih etti.

sureyayalcin

sureyayalcin

sureyayalcin

sureyayalcin sureyayalcin

İsmail Hacıoğlu & Duygu Kaya Kumarki 05.02.2016
Eski eşi Vildan Atasever’den geçen sene ayrılan İsmail Hacıoğlu gerçek aşkı Duygu Kaya Kumarki’de buldu. Dans eğitmeni olan Duygu Kaya Kumarki ile Sait Halim Paşa yalısından gerçekleşen muhteşem bir düğün ile evlendi. Duygu Kaya Kumarki kına gecesinde yaptığı dans şovlarını sosyal medya hesaplarından yayınladı. Düğünde en çok dikkat çeken şey ise devasa büyüklükteki tacı oldu. Arıca kabarık prenses model, incili gelinliği ile göz doldurdu.

ismail-hacioglu

Merve Büyüksaraç & Gökhan Ciner 07.02.2016
Bir süredir birlikte olan Merve Büyüksaraç ve Gökahn Ciner çifti Zorlu Center’daki Raffles İstanbul’da dünya evine girdi. Düğüne çok sayıda ünlü isim katıldı. Özgür Mansur imzalı olan gelinlik balık model ve 3 boyutlu çiçekler ile süslü. İnce dantel askısı ve Fransız güpürü ile çok şık ve zarif bir görüntü oluşturmuş.

merve-buyuksarac

Mahsun Kırmızıgül & Ece Binay 13.02.2016
Mahsun Kırmızıgül’de 1 yıldır birlikte olduğu avukat sevgilisi Ece Binay ile  Türkiye Cumhuriyeti Los Angeles Başkonsolosluğu’nda düzenlenen törenle evlendi. Düğüne çiftin sadece ailesi ve yakın dostlarının katıldığı sade bir tören ile evlendi. Ünlü sanatçının sevgilisine 5 bin dolarlık tek taş ile evlenme teklifi ettiği konuşulanlar arasında. Mahsun Kırmızıgül nikah masasında “Evet”  dedikten sonra “: “Aşkın ne zaman sana geleceğini, seni nerede bulacağını bilemezsin. Ece, seninle yaşlanmak istiyorum.” Diyerek duygusal bir konuşma yaptı. Ece Binay’ın gelinlik tercihi straplez, uzun kuyruklu, Fransız güpürleri ile işlenmiş bir model oldu.

mahsun-kirmizigul

Kıvanç Tatlıtuğ & Başak Dizer 19.02.2016
En çok konuşulan düğün törenlerinden biri de Kıvanç Tatlıtuğ’un Başak Dizer ile evlenmesi oldu. Paris’te evlenen ünlü çiftin düğün törenine 40 kişi katıldı. Başak Dizer’in gelinliği Özgür Mansur imzalı. Balık model buz mavisi üzerine Fransız güpürü işlemeleri olan gelinlik hem sade hem de çok şık.

kivanc-tatlitug

Burcu Kara & Fırat Parlak 19.02.2016
Burcu Kara yönetmen sevgilisi Fırat Parlak ile tanışma yıldönümlerinde 19 Şubat’ta Belçika’da evlendi. Belçika’nın Brüksel şehrinde yapılan nikah törenine ailesi ve sevdiği dostları katıldı. Burcu Kara’nın gelinliği tasarımcı arkadaşı Tuvana Büyükçınar’a ait. 3 gün 3 gece süren düğünde balayını kısa tutan çift konuklar ile birlikte İstanbul’a geri döndü.

burcu-kara

Tarkan & Pınar Dilek 01.05.2016
Megastar Tarkan hayranı olan Pınar Dilek ile dünya evine girdi. Ünlü star Tarabya’daki villasında sade bir nikah töreni ile evlendi. Düğünü ise Köln’de Ren Nehri kıyısındaki Flora im Botanischen Garten adlı mekanda gerçekleşti. Pınar Dilek’in gelinliği ünlü gelinlik markası olan Pronovias’a ait. Pronovias 2017 koleksiyonu için bu yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tarkan’ın smokini ise Hatice Gökçe tarafından hazırlandı.

tarkan

tarkan

Sinem Kobal & Kenan İmirzalioğlu 14.05.2016
Son dönemin en çok konuşulan çifti sonunda dünya evine girdiler. Cunda Adası’nda yapılan bir düğün ile evlenen çiftin düğününe pek çok ünlü isim katıldı. Düğünün teması beyaz olarak hazırlandı ve saflığı temsil eden beyaz güller masalarda yerlerini aldı. Sinem Kobal’ın gelinliği Tuvana Büyükçınar imzalı ve Kenan İmirzalioğlu’nun smokini ise özel dikim. Sinem Kobal’ın gelinliği çok sade gibi görünse de çok zor dikilmiş. Mongol ipeğinden yapılan gelinlik, vücuda çok zor bir şekilde oturtulmuş. 20 kişilik bir grubun elinden çıkan gelinlik düğüne 1 hafta kala anca bitebilmiş. Bohem, dantel ve özel işlemelerin olduğu bu gelinlikte derin göğüs dekoltesine sahip.

sinem-kobal

Ezgi Eyüpoğlu & Kaan Yıldırım 15.05.2016
Dizi setinden tanışıp masal gibi bir düğün ile evlendiler. Esma Sultan yalısında dünya evine giren ünlü çift Ulan İstanbul dizisinin setinde tanışmışlardı. Ezgi Eyüboğlu uzun kollu dantelli bir gelinlik tercih etti. A kesim prenses model olan gelinliği çiçek detayları ile süslenmiş. Saç ve makyajı çok sade tutarak zarif bir görüntü oluşturmuş.

ezgi-eyuboglu

Sinan Özen & Burcu Kartal 22.05.2016
Bu sene hayranı ile evlenen ünlüler ile dolu. Sinan Özen’de Almanya konserinden tanıştığı ve hayranı olan Burcu Kartal ile evlendi. Ataşehir Sheraton‘da evlenen ünlü sanatçının düğününe 500 davetli katıldı. Burcu Kartal balık model dantelli bir gelinlik tercih etti. Kalp yaka üzerine kayık yaka uzun kollu dantel işlenmiş olması gelinliğe ayrıca bir şıklık katmış. Enseden bir topuz yaparak duvağını enseden tutturmuş. Parlak taşlarla süslü bir taç kullanarak şıklığını tamamlamış.

sinan-ozen

Sinem Öztürk & Mustafa Uslu 23.05.2016
Sinem Öztürk ünlü reklamcı Mustafa Uslu ile Kemer Golf & Country Club’da evlendiler. Çiftin en dikkat çekici düğün ayrıntısı ise davetiyeleri oldu. Özel tasarım Sinem ve Mustafa’nın M harfinin bir kalbe dönüşümü olan düğün davetiyesi herkesin dikkatini çekti. Sürpriz nikahları için “Aşkımızın hikayesi” başlıklı bir davetiye kullanıldı.

sinem-ozturk

Gülşen & Ozan Çolakoğlu 10.06.2016
Gülşen ve Ozan Çolakoğlu 5 yıllık beraberliklerini evlilik ile taçlandırdılar. İspanya’nın Barselona kentinde evlenen ünlü çiftin nikahına yakın dostları katıldı. Nikah sonrası 40 kişinin katıldığı düğün kutlaması W Otel‘de düzenlendi. Gülşen’in gelinliği Hakan Yıldırım imzasını taşırken, Ozan Çolakoğlu’nun smokini Armani’den.

gulsen

Neslihan Atagül & Kadir Doğulu 08.07.2016
Bu yılın en çok ama en çok konuşulan kesinlikle Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti oldu. Çiftin düğüne girişleri, dansları, birbirlerine olan aşkları ve samimi davranışları hala konuşuluyor. Kanlıca’da Ajia Oteli’nde dünya evine giren ünlü çiftin düğününe 200 davetli katıldı. Çiftin yaptığı ilk dans çok eğlenceliydi. Neslihan Atagül, askılı derin sırt dekolteli bir gelinlik tercih etti.

neslihan-atagul

Eda Özerkan & Timur Acar 24.07.2016
Beraber rol adlıkları Kertenkele dizi setinden tanışıp evlenme kararı alan ünlü çift Çubuklu Hayal Kahvesi’nde evlendiler. Eda Özerkan’ın düğün öncesi yaptığı kına gecesi çok konuşuldu. Kına gecesinde renk renk kıyafetler giyerek bol bol oynayan Eda Özerkan çok mutluydu. Ünlü çift düğünde kendilerine has özel bir dans ettiler. Davetliler dansı çok beğenerek tekrar yapmaları için çok ısrar ettiler. Eda Özerkan düğün için tam üç adet gelinlik kullandı. İlki düğün öncesi düğün fotoğrafları için Rize’de giydiği Helenistik tarzı bir gelinlikti. Tüm gelinlikleri Beyaz Modaevine ait.

eda-ozerkan

Burcu Biricik & Emre Yetkin 30.07.2016
200 kişinin davetli olduğu bir düğün ile dünya evine giren ünlü çiftin düğünü Korupark’ta yapıldı. Çift çok enerjik ve bol danslı bir düğün ile çok konuşuldu. Düğünden çok kendilerine has özel davetiyeleri ile de ilgi odağı oldular. Düğünde pamuk şekerci, patlamış mısır ve bir de anı köşesi bulunuyordu. Burcu Biricik, A kesim, askılı ve derin dekolteli bir gelinlik tercih etti.

burcu-biricik

Berk Oktay  & Merve Şarapçıoğlu 21.08.2016
Berk Oktay 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Merve Şarapçıoğlu ile sonunda evlendi. Nikah töreni Baltalimanı – Portaxe’de gerçekleşen çiftin düğününe çok sayıda davetli katıldı. Baltalimanı’na tekne ile gelen çifti, davetliler büyük bir coşku ile karşıladı. Düğünde karşılıklı zeybek oynayan çift bütün konukların beğenisini topladı. Düğün kadar davetiyede çok konuşulanlar arasına girdi. Klaket şeklinde düzenlenen davetiye çok orijinaldi. Merve Şarapçıoğlu straplez A kesim bir gelinlik tercih etti.

berk-oktay

Etiketler:

2016 da Evlenen Ünlüler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sohbet dedi ki:

    Su ünlüler arkadas 3 ay bilemedin 1sene bu goruntuyu verir sonra fnish pehh

Sayfa başına git